3 ve Üzeri Adetli Alımlarda Ücretsiz Kargo!
En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Ereksiyon Bozukluğu

Ereksiyon Bozukluğu

Ereksiyon bozukluğu halk arasında iktidarsızlık olarak bilinen hastalığın bilimsel terminolojideki adıdır. İktidarsızlık sadece ereksiyon halini sağlayamama anlamına gelirken ereksiyon bozukluğu terimi ereksiyonu sağlayamama, ereksiyon halini sürdürememe ve erken boşalmayı da içine almaktadır.

Seksin nasıl yürüdüğünü bilen herkes cinsel ilişkide aktif olan tarafın erkek olduğunu bilir. Tam anlamla bir cinsel birleşmenin sağlanabilmesi zorunlu bir durumdur. Ereksiyon durumuna gelinmediği takdirde kadın tarafının aşırı istekli durumu hiçbir anlam ifade etmemektedir. Yine ereksiyon sağlayamadığı takdirde erkeğin vajinaya duhulda bulunması, dolayısıyla cinsel ilişkiyi sonlandırması da mümkün olmayacaktır.

Ereksiyon bozukluğunun çevresel, zihinsel ve metabolik sebepleri bulunmaktadır. Bireyin rahat hissetmediği bir özel hayat ortamı, yine rahat hissetmediği, belki strese de sebep olan iş hayatı, partneriyle cinsel uyumsuzluk yaşaması çevresel etmenlere örnek gösterilebilirken, bireyin ilk/önceki cinsel ilişkilerindeki ereksiyon problemlerini takıntı haline getirmesi, aynı partnerle önceki cinsel birleşmelerinde sorun yaşaması ve bunu aklından çıkaramaması gibi durumlar zihinsel sebeplere örnek gösterilebilir.

Penise kan taşıyan damarlarda tıkanıklık, dönme gibi problemler olması, bireyin iyi huylu prostat büyümesinden veya prostat kanserinden muzdarip olması, bazı organlar açısından yetersizlik çekmesi, çeşitli cinsel hastalıklardan birini edinmiş olması da birçok metabolik problemden sadece birkaçıdır.

İstisnai durumlar hariç bu problemlerin tamamı tıp tarafından çözülebilmektedir. Ancak ülkemizde cinsellik tabu kabul edildiğinden bireyler bu problemlerini gizlemektedir. Size tavsiyemiz, ereksiyon bozukluğu gibi bir durumda uzman bir üroloji doktoruyla iletişime geçmenizdir.

 
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp